Maywell Veteriner Kliniği

3 Görüş
Son 30 gün içerisinde 1273 profil ziyareti var

Maywell Veteriner Kliniği

RANDEVU AL

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tel : 0 (212) 320 2828
Gsm : 0 (530) 231 3428
Online randevu alın ya da bizi arayın.

ADRES BİLGİLERİ

İstasyon Mah., Turgut Özal Bulvarı, Huzur Sokak No: 15/1 Halkalı
Küçükçekmece / İstanbul
Bu veteriner ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi !

E-posta adresinizi bırakın, veterinerden internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

SORU CEVAP

Kızgınlık dönemi

Merhaba İngiliz buldog 13 aylık dişi ve aynı şekilde erkek buldog köpeğim var Dişi olan daha kızgınlık dönemine girmedi benim gördüğüm kadarıyla 10 gün önce özel veterinere ultrason çektirdim yumurtasının birinin sis diğeri normal denildi bugün tekrar fakülte Hastanesi'ne gittim orda da regl dönemine girmiş bitmiş denildi yanında İngiliz buldog erkek bulunuyor ve hiç lekelenmede görmedik yada değişik bir belirti sizce ne yapmalıyım şimdi den teşekkürler.

12 ay önce soruldu
Maywell Veteriner Kliniği Merhabalar çekilen ultrasonları görmediğimiz için sağlıklı bir bilgi veremeyeceğiz muayene eden hekim arkadaşımızdan detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz

HAKKIMDA

Maywell Veteriner Kliniği İstanbul Atakent'te 2014 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Amacımız dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Polikliniğimizde en son teknoloji tıbbi cihazlar kullanılarak tüm cerrahi müdaheleler uzman kadromuz tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Veteriner Hekim Hakkında 1986 İstanbul doğumlu olan Pınar Kizir, 2012 İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunudur. Maywell Veteriner Kliniği’nin başhekimidir.

Hizmetler
  • Muayene
  • Aşı Uygulaması
  • Mikroçip Uygulaması
  • Banyo Ve Kuaför
  • Laboratuvar
  • Bilgisayarlı Röntgen
  • Ultrason

HASTA DEĞERLENDİRMELERİ

Puan :

güzel ilgilenildi her şey için saolun

25 Haziran 2019

kardeşimin kendilerine teslim ettiği kediyi birşekilde ortadan kaybedip, yerine başka kedi vermeye çalışan veteriner kliniği. teslim edilen kedi siyah-beyaz smokin kedi, verilen kedi alacalı tekir... polis gelip kamera kayıtlarına baktığı ve 'bu kedi o kedi değil ' dediği halde ısrarla ben tedavi ettiğim kediyi bilmiyor muyum? diyen Görkem beyi de bünyesinde barındıran nezih kuruluş. karakola şikayetçi olduk, mahkemede sonuna kadar o yok olan zavallı hayvanın hesabını sormak için uğraşacağız! yazıklar olsun size! haa şunu da unutmayayım, vermek istedikleri kediyi, alınmayacaksa barınağa gönder

15 Temmuz 2019

Tedavi icin biraktigim yavru kedim yok oldu, yerine baska bir kedinin benim kedim oldugu iddia edildi, geri adim atmayinca da o kediyi almazsam barinaga gonderilecegi soylendi.

17 Temmuz 2019